Akcie a novinky

Milí naši priatelia, zástanci kvalitných potravín, zákazníci,
vítame vás na FARMAMARKET blogu, ktorý vám predstavujeme ako novinku. Od otvorenia prvej predajne, dňa 3.3.2014 ubehol už nejaký čas. Za ten čas sme sa dostali do kontaktu s mnohými výrobkami, dodávateľmi, výrobnými procesmi, ktoré nás značne obohatili v oblasti potravinárstva, ale aj gastronómie. Rozhodli sme sa, že aj vám, našim priaznivcom, chceme posunúť informácie, zaujímavosti z tejto oblasti či blahodárne účinky mnohých výrobkov. Veríme, že vás náš blog zaujme  a stanete sa jeho pravidelnými čitateľmi. 

Že sme si na spustenie našich noviniek vybrali dátum 14.2.2015, sviatok všetkých zaľúbených, Valentín, nie je náhoda. Tento sviatok je sviatkom lásky, lásky ako takej, ktorá má mnoho podôb. Okrem lásky klasickej, v zaľúbených pároch, poznáme mnoho druhov lásky.

            Napríklad.....

Odo dňa vzniku nášho konceptu, značky FARMAMARKET sa naša práca stala láskou. Všetky novinky, produkty, zaujímavosti, akcie chystáme pre vás s láskou, minimálne s takou ako jednotlivé produkty vyrábajú naši dodávatelia. Je starou múdrou pravdou, že len vytvorené s láskou bude mať úspech. My sa tešíme vašej priazni, ďakujeme za každého nového zákazníka a dúfame, že FARMAMARKETU ostanete verní!

Ďalšou z našich lások, je láska k dobrému jedlu!!! A keďže je dnes Valentína, mnohí z vás majú na pláne romantický program  niekde mimo domova, alebo i v pohodlí domova, preto vám v tejto úvodnej časti predstavíme rovno ďalšiu novinku: FARMAMARKET RECEPTÁR. Pravidelne budeme prispievať nové recepty na chutné jedlá z našej kuchyne, najmä z našich potravín, nami vymyslené a nami odskúšané J. Čo tak dnes pripraviť pre Vašu lásku prekvapenie v podobe dobrého jedla? Prinášame hneď niekoľko receptov, veď láska ide cez žalúdok!!!

VIANOCE S FARMAMARKETOM 2016.

VIANOCE S FARMAMARKETOM 2016.

Čas vianočný nám klope na dvere, v niektorých z nás vzbudzuje hladinu stresu, v niektorých naopak vyvoláva endorfíny šťastia. Mali by sme si uvedomiť, že Vianoce sú v prvom rade o našich najbližších, o vrúcnych objatiach s tými, s ktorými nie sme každý deň, o pekných slovách, láskavých gestách a v neposlednom rade o láske!!!

My vo FARMAMARKETE pripravujeme už v poradí tretie Vianoce a s nimi spojené objednávky našich kvalitných produktov na Váš stôl. Aj tento rok sa budeme snažiť Vás uspokojiť, z časti odbremeniť a vyhovieť Vám vo Vašich požiadavkách, no zvyšok je na Vás:) Urobte si tie najkrajšie VIANOCE bez ohľadu na všetky trápenia, problémy, zabudnite na všetky krivdy a potešte iných peknými skutkami:-))))

FOOD & WINE FESTIVAL !

FOOD & WINE FESTIVAL !

Milí naši priaznivci a všetci priaznivci dobrého jedla. Pozývame vás na skvelú akciu FOOD & WINE FESTIVAL, ktorá bude konať dňa 24.9.2016, od 16,00 hod.. V spolupráci s reštauráciami Vulcano a Trezor vám chceme ponúknuť skvelý program, lahodné talianske vínka, špeciality nášho bistra a spomínaných reštaurácií. Príďte si vychutnať pohodovú jesennú sobotu, zabaviť sa s priateľmi, vypočuť dobrú hudbu a samozrejme pochutnať si na dobrom jedle a vínku!

My sa veľmi tešíme!!!!

Lístky si môžete zakúpiť u nás na predajni a taktiež v BISTRE.

10,- EUR/ osoba lístok: program

25,- EUR/ osoba lístok: program plus degustácia jedla a vínka

VEĽKÁ NOC S FARMAMARKETOM.

VEĽKÁ NOC S FARMAMARKETOM.

Sviatky Veľkej noci , ako aj iné sviatky roka, sú bez pochýb obdobím, kedy nakupujeme viac ako inokedy. Aj keď o nich s obľubou hovoríme ako o sviatkoch hojnosti, ľahko podliehame predveľkonočným  nákupom a nevyhneme sa tak ani nákupnému stresu.

PIVKÁ ZO SLOVENSKÝCH REMESELNÝCH PIVOVAROV.

PIVKÁ ZO SLOVENSKÝCH REMESELNÝCH PIVOVAROV.

Posledným časom sa pivká tešia mimoriadnej obľube a z našich regálov miznú veľmi rýchlo. Zistili sme, že tieto pivká už dávno nie sú len obľúbeným nápojom mužov, no pochutnajú si aj naše zákazníčky.  

Morky od pána PETRÁNKA.

Morky od pána PETRÁNKA.

Milí naši zákazníci, prihovárame sa vám prostredníctvom nášho blogu a chceli by sme vás informovať, že FARMAMARKET vám v najbližšej dobe má v úmysle priniesť NOVINKY do našich predajní. Chceme neustále zdokonaľovať naše služby a čas od času si pýtajú naše pulty oživenie. Bolo nám cťou, že nás oslovil pán Petránek, s ktorým sme sa osobne stretli a porozprávali o možnej vzájomnej spolupráci. 

FARMAMARKET BISTRO.

FARMAMARKET BISTRO.

Milí priatelia, dovoľte, aby sme vám predstavili náš nový koncept FARMAMARKET BISTRO!!!

NARODENINOVÝ TÝŽDEŇ VO FARMAMARKETE.

NARODENINOVÝ TÝŽDEŇ VO FARMAMARKETE.

Milí priatelia, predajňa FARMAMRKET v Living centre oslavuje v týchto dňoch svoje 1. NARODENINY!!! Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili NARODENINOVÝ TÝŽDEŇ PLNÝ OCHUTNÁVOK, zastavte sa, vyskúšajte naše produkty, možno objavíte niečo nové do svojich domácností! 

Čokoládovo orechový koláč z kokosovej múky.

Čokoládovo orechový koláč z kokosovej múky.

Prinášame vám TIP na koláčik z kokosovej múky, ktorá neobsahuje lepok a teda je vhodná aj pre celiatikov.

Čaje plné prekvapení.......

Čaje plné prekvapení.......

Čím je vonku chladnejšie, tým častejšie hľadáme príležitosť zahriať sa šálkou dobrého teplého čaju. 

ŠPALDOVÝ CHLEBÍK.

ŠPALDOVÝ CHLEBÍK.

Týmto receptom sme sa nechali inšpirovať, no tak sa nám zapáčila jeho jednoduchosť a priestor pre voľnú ruku, že sa oň musíme podeliť s vami, milí priatelia. O to viac, že sme použili múky z našich pultov vo FARMAMARKETE. 

Nugátové parené buchty s čučoriedkovou omáčkou posypané orechmi

Nugátové parené buchty s čučoriedkovou omáčkou posypané orechmi

Veľmi jednoduchý recept pre malých aj veľkých, ktorí milujú sladké dobroty!

NATURIQ.

NATURIQ.

„ NATURIQ je spojením prírody, rozumu a inovácie prinášajúcej potešenie z toho, čo je dobré – pre zdravie aj pre chuťové poháriky.“ Hlása úvodné motto tejto malej rodinnej firmy. Dovoľte nám milí zákazníci, aby sme vám predstavili ďalšiu z noviniek, ktorá obohatila pulty nášho FARMAMARKETU.
HIMALÁJSKA SOĽ A JEJ ÚČINKY.

HIMALÁJSKA SOĽ A JEJ ÚČINKY.

Himalájska soľ je najzdravšia a najčistejšia soľ. Pochádza z vyše 250 miliónov rokov starých ložísk kamennej soli z okolia himalájskeho pohoria v Ázii. Obsahuje 84 vzácnych prvkov, ktoré sa nachádzajú v našom tele, a tak dodáva nášmu telu potrebné minerály.

KURKUMOVÝ MED.

KURKUMOVÝ MED.

 Kurkuma má silné protizápalové a anti-karcinogénne vlastnosti, ničí baktérie, ktoré spôsobujú ochorenia a podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Kto by povedal, že taká kurkuma je výborná práve v toto jesenné obdobie, keď nastúpia chrípky a iné vírusové ochorenia, napr. spolu s kvalitným medom ako výborná prevencia proti chorobám?

ŠÍPKY

ŠÍPKY

Pre jesenné obdobie sú charakteristickým plodom, nielenže krásne vyzerajú a ako dekorácia príjemne osviežia náš interiér, no sú bohaté aj na iné zdraviu prospešné vitamíny.

 

Deväť bodov správneho grilovania.

Deväť bodov správneho grilovania.

Priatelia,
vo vzduchu už cítiť začiatok a vôňu leta a s ním prvé letné grilovanie. Aj FARMAMARKET Vám ponúka niekoľko typov ako si pochutnať na dobrom grilovanom mäsku, či voňavej čerstvej zeleninke. Grilované dobroty a špeciality si môžeme  pripraviť  v prírode, na chate či  v záhrade a čo je skvelé na najrozmanitejšie spôsoby. Nech sa páči, ponúkame Vám „deväť grilovacích trikov od profíkov“  inšpirujte sa s nami.
ROZHOVOR S NORBERTOM ZAJACOM-IFBB

ROZHOVOR S NORBERTOM ZAJACOM-IFBB

Mladý, cieľavedomý na druhej strane milý a skromný chalan, pôvodom z Martina, ktorý si buduje krok po kroku tvrdú cestu za svojím snom. 

FARMAMARKET, koncept založený v roku 2014 za cieľom podporiť drobných výrobcov a slovenskú ekonomiku predajom kvalitných slovenských potravín.

Za úspechom každého športovca stojí nielen zdvíhanie „železa“ vo fitku, ale aj kvalitná strava plná živín pre telo namáhané denno-denným tréningom. A tak slovo dalo slovo a FARMAMARKET oslovil Norberta Zajaca s ponukou, byť z časti prínosný na jeho príprave. Noro našu ponuku s radosťou prijal s prísľubom, že bude šíriť recenzie na naše výrobky ďalej a my rozšírime svoje obzory z oblasti stravovania, budeme Nora sledovať a podporovať.

Spojením týchto dvoch činiteľov vznikla vcelku zaujímavá spolupráca.

Farmársky burger a lá „ FARMAMARKET “.

Farmársky burger a lá „ FARMAMARKET “.

Fantastický recept na nezabudnuteľný burger, ktorým sa blysnete pred všetkými priateľmi na každej záhradnej grilovačke!smiley-cool.gif

Denver steak s restovanou cviklou, bylinkovým maslom podávaný s bylinkovou ryžou.

Denver steak s restovanou cviklou, bylinkovým maslom podávaný s bylinkovou ryžou.

Nezabúdajte: bio vyzreté mäsko z farmy Turová pravidelne na pultoch Farmamarketu !!!!! 

Jarná detoxikácia.

Jarná detoxikácia.

Milí priatelia,
je tu jar, zobúdza sa príroda, naše telo aj myseľ. Práve jar je najvhodnejšie obdobie na detoxikáciu tela, avšak nemusí byť pravidlom.