Blog - whats new?

STÁLA PONUKA OD 28.10.2018

STÁLA PONUKA OD 28.10.2018

Milí priatelia, opäť prišiel čas zmeniť chute v našej stálej ponuke. K pravidelnej dennej ponuke tak máte na výber stálu ponuku a v nej z každého rožku trošku. Keďže našou doménou sú kvalitné a čerstvé suroviny, naša stála ponuka nie je rozsiahla a zbytočne prekombinovaná. Samozrejme hodnotenie našich jedál nechávame na vás a vždy oceníme spätnú reakciu! 

Želáme dobrú chuť a tešíme sa na Vašu návštevu. 

DENNÁ PONUKA 19.8.-23.8.2019

DENNÁ PONUKA 19.8.-23.8.2019

Milí zákazníci, nech sa páči, naša denná ponuka. Každý deň u nás nájdete aj výber zo stálej ponuky, bagetky, koláčik a nechýba ani kvalitná kávička. Jedlá sú pripravované z kvalitných farmárskych potravín.

VIANOČNÉ POSEDENIE V NAŠOM BISTRE.

VIANOČNÉ POSEDENIE V NAŠOM BISTRE.

Máte už miesto pre Vaše spoločné firemné posedenie? Ak uprednostňujete súkromie a útulnú atmosféru naše BISTRO je ako stvorené pre VÁS! Naše priestory sú vhodné pre menšie pracovné kolektívy, cca 10 miest. Ponúkame tradične dobré a kvalitné jedlo, skvelé vínko, sladký dezert. Konkrétne menu Vám samozrejme spracujeme na mieru, podľa Vašich predstáv.  V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel.č, 0949 272 342  alebo nám napíšte na farmamarket1@gmail.com.


Ako TIP k vianočnej atmosfére ponúkame dobrú kapustnicu, pečené rebrá,
jaterníčky, klobásky ......a skvelú náladu pri kvalitnom vínku.

VIANOCE S FARMAMARKETOM 2016.

VIANOCE S FARMAMARKETOM 2016.

Čas vianočný nám klope na dvere, v niektorých z nás vzbudzuje hladinu stresu, v niektorých naopak vyvoláva endorfíny šťastia. Mali by sme si uvedomiť, že Vianoce sú v prvom rade o našich najbližších, o vrúcnych objatiach s tými, s ktorými nie sme každý deň, o pekných slovách, láskavých gestách a v neposlednom rade o láske!!!

My vo FARMAMARKETE pripravujeme už v poradí tretie Vianoce a s nimi spojené objednávky našich kvalitných produktov na Váš stôl. Aj tento rok sa budeme snažiť Vás uspokojiť, z časti odbremeniť a vyhovieť Vám vo Vašich požiadavkách, no zvyšok je na Vás:) Urobte si tie najkrajšie VIANOCE bez ohľadu na všetky trápenia, problémy, zabudnite na všetky krivdy a potešte iných peknými skutkami:-))))

FOOD & WINE FESTIVAL !

FOOD & WINE FESTIVAL !

Milí naši priaznivci a všetci priaznivci dobrého jedla. Pozývame vás na skvelú akciu FOOD & WINE FESTIVAL, ktorá bude konať dňa 24.9.2016, od 16,00 hod.. V spolupráci s reštauráciami Vulcano a Trezor vám chceme ponúknuť skvelý program, lahodné talianske vínka, špeciality nášho bistra a spomínaných reštaurácií. Príďte si vychutnať pohodovú jesennú sobotu, zabaviť sa s priateľmi, vypočuť dobrú hudbu a samozrejme pochutnať si na dobrom jedle a vínku!

My sa veľmi tešíme!!!!

Lístky si môžete zakúpiť u nás na predajni a taktiež v BISTRE.

10,- EUR/ osoba lístok: program

25,- EUR/ osoba lístok: program plus degustácia jedla a vínka

VEĽKÁ NOC S FARMAMARKETOM.

VEĽKÁ NOC S FARMAMARKETOM.

Sviatky Veľkej noci , ako aj iné sviatky roka, sú bez pochýb obdobím, kedy nakupujeme viac ako inokedy. Aj keď o nich s obľubou hovoríme ako o sviatkoch hojnosti, ľahko podliehame predveľkonočným  nákupom a nevyhneme sa tak ani nákupnému stresu.

PIVKÁ ZO SLOVENSKÝCH REMESELNÝCH PIVOVAROV.

PIVKÁ ZO SLOVENSKÝCH REMESELNÝCH PIVOVAROV.

Posledným časom sa pivká tešia mimoriadnej obľube a z našich regálov miznú veľmi rýchlo. Zistili sme, že tieto pivká už dávno nie sú len obľúbeným nápojom mužov, no pochutnajú si aj naše zákazníčky.  

Morky od pána PETRÁNKA.

Morky od pána PETRÁNKA.

Milí naši zákazníci, prihovárame sa vám prostredníctvom nášho blogu a chceli by sme vás informovať, že FARMAMARKET vám v najbližšej dobe má v úmysle priniesť NOVINKY do našich predajní. Chceme neustále zdokonaľovať naše služby a čas od času si pýtajú naše pulty oživenie. Bolo nám cťou, že nás oslovil pán Petránek, s ktorým sme sa osobne stretli a porozprávali o možnej vzájomnej spolupráci. 

FARMAMARKET BISTRO

FARMAMARKET BISTRO

Vítame vás v našom útulnom BISTRE v centre Žiliny, ponúkame jedlá z našich poctivých potravín  s ktorými ste sa oboznámili v predajniach FARMAMARKETU!

FARMAMARKET BISTRO.

FARMAMARKET BISTRO.

Milí priatelia, dovoľte, aby sme vám predstavili náš nový koncept FARMAMARKET BISTRO!!!

NARODENINOVÝ TÝŽDEŇ VO FARMAMARKETE.

NARODENINOVÝ TÝŽDEŇ VO FARMAMARKETE.

Milí priatelia, predajňa FARMAMRKET v Living centre oslavuje v týchto dňoch svoje 1. NARODENINY!!! Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili NARODENINOVÝ TÝŽDEŇ PLNÝ OCHUTNÁVOK, zastavte sa, vyskúšajte naše produkty, možno objavíte niečo nové do svojich domácností! 

Čokoládovo orechový koláč z kokosovej múky.

Čokoládovo orechový koláč z kokosovej múky.

Prinášame vám TIP na koláčik z kokosovej múky, ktorá neobsahuje lepok a teda je vhodná aj pre celiatikov.

Čaje plné prekvapení.......

Čaje plné prekvapení.......

Čím je vonku chladnejšie, tým častejšie hľadáme príležitosť zahriať sa šálkou dobrého teplého čaju. 

ŠPALDOVÝ CHLEBÍK.

ŠPALDOVÝ CHLEBÍK.

Týmto receptom sme sa nechali inšpirovať, no tak sa nám zapáčila jeho jednoduchosť a priestor pre voľnú ruku, že sa oň musíme podeliť s vami, milí priatelia. O to viac, že sme použili múky z našich pultov vo FARMAMARKETE. 

Nugátové parené buchty s čučoriedkovou omáčkou posypané orechmi

Nugátové parené buchty s čučoriedkovou omáčkou posypané orechmi

Veľmi jednoduchý recept pre malých aj veľkých, ktorí milujú sladké dobroty!

NATURIQ.

NATURIQ.

„ NATURIQ je spojením prírody, rozumu a inovácie prinášajúcej potešenie z toho, čo je dobré – pre zdravie aj pre chuťové poháriky.“ Hlása úvodné motto tejto malej rodinnej firmy. Dovoľte nám milí zákazníci, aby sme vám predstavili ďalšiu z noviniek, ktorá obohatila pulty nášho FARMAMARKETU.
HIMALÁJSKA SOĽ A JEJ ÚČINKY.

HIMALÁJSKA SOĽ A JEJ ÚČINKY.

Himalájska soľ je najzdravšia a najčistejšia soľ. Pochádza z vyše 250 miliónov rokov starých ložísk kamennej soli z okolia himalájskeho pohoria v Ázii. Obsahuje 84 vzácnych prvkov, ktoré sa nachádzajú v našom tele, a tak dodáva nášmu telu potrebné minerály.

KURKUMOVÝ MED.

KURKUMOVÝ MED.

 Kurkuma má silné protizápalové a anti-karcinogénne vlastnosti, ničí baktérie, ktoré spôsobujú ochorenia a podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Kto by povedal, že taká kurkuma je výborná práve v toto jesenné obdobie, keď nastúpia chrípky a iné vírusové ochorenia, napr. spolu s kvalitným medom ako výborná prevencia proti chorobám?

ŠÍPKY

ŠÍPKY

Pre jesenné obdobie sú charakteristickým plodom, nielenže krásne vyzerajú a ako dekorácia príjemne osviežia náš interiér, no sú bohaté aj na iné zdraviu prospešné vitamíny.

 

Deväť bodov správneho grilovania.

Deväť bodov správneho grilovania.

Priatelia,
vo vzduchu už cítiť začiatok a vôňu leta a s ním prvé letné grilovanie. Aj FARMAMARKET Vám ponúka niekoľko typov ako si pochutnať na dobrom grilovanom mäsku, či voňavej čerstvej zeleninke. Grilované dobroty a špeciality si môžeme  pripraviť  v prírode, na chate či  v záhrade a čo je skvelé na najrozmanitejšie spôsoby. Nech sa páči, ponúkame Vám „deväť grilovacích trikov od profíkov“  inšpirujte sa s nami.