Bistro

farmamarket bistro

Milí priatelia, na začiatku roka 2016, začiatkom februára FARMAMARKET sme spustili pre vás nový koncept FARMAMARKET BISTRO.

V marci v roku 2014 vznikla naša značka FARMAMARKET s cieľom priniesť na trh kvalitné potraviny od slovenských farmárov, rodinných firiem, malovýrobcov, pestovateľov a chovateľov. Vďaka vašej priazni sme zistili, že sa uberáme správnym smerom. Naši zákazníci majú záujem o kvalitné potraviny a chcú podporovať Slovensko. Počas uplynulých dvoch rokov sa nám podarilo otvoriť dva obchodíky, ktoré si stihli vybudovať slušnú základňu stálych zákazníkov. Na pulty sme priniesli viac ako 100 rôznych dodávateľov, o ktorých sa bežný spotrebiteľ nedozvie. Neustále sa chceme zdokonaľovať v tom, čo robíme, a tak sa snažíme tieto naše kvalitné suroviny preniesť aj ďalej, do gastro oblasti. Snažíme sa o spoluprácu s viacerými reštauráciami, ktoré sú odhodlané variť nielen chutne, no najmä KVALITNE. Práve kvalita surovín v reštauráciách nás priviedla na myšlienku otvoriť vlastné BISTRO, FARMAMARKET BISTRO. Malé útulné bistro v centre mesta Žilina vám bude ponúkať denne jedno až dve varené jedlá, našu stálu ponuku z domácich dobrôt, kvalitnú kávičku a iné vybrané produkty z našich obchodíkov. Všetko, čo nájdete v našej ponuke, bude z našich DOMÁCICH POCTIVÝCH POTRAVÍN. Od mäska, cestovín, pečiva, všetkých pochutín, omáčok, naše koreniny bez glutamánu a bez soli. Zaručujeme, že u nás nenájdete žiadne polotovary ani lacné suroviny. Chceme variť chutne, jednoducho no najmä VÝŽIVNE!!!

Z celého srdca dúfame, že s vašou podporou sa stretne aj tento náš projekt. Ukážme spoločne, že nemáme v záujme hazardovať s naším zdravím, že keď si zákazník zaplatí, má dostať kvalitu, nie len lacné napodobeniny akože potravín.

Držte nám palce a vidíme sa v našom BISTRE!!!

Adresa BISTRA: Sládkovičova 13, 01001 Žilina

tel. kontakt: 0910 15 15 44 ( Mrknite našu ponuku, zavolajte si k nám do BISTRA a my vám vaše dobroty zabalíme, nemusíte sa zdržiavať)

STÁLA PONUKA OD 28.10.2018

STÁLA PONUKA OD 28.10.2018

Milí priatelia, opäť prišiel čas zmeniť chute v našej stálej ponuke. K pravidelnej dennej ponuke tak máte na výber stálu ponuku a v nej z každého rožku trošku. Keďže našou doménou sú kvalitné a čerstvé suroviny, naša stála ponuka nie je rozsiahla a zbytočne prekombinovaná. Samozrejme hodnotenie našich jedál nechávame na vás a vždy oceníme spätnú reakciu! 

Želáme dobrú chuť a tešíme sa na Vašu návštevu. 

VIANOČNÉ POSEDENIE V NAŠOM BISTRE.

VIANOČNÉ POSEDENIE V NAŠOM BISTRE.

Máte už miesto pre Vaše spoločné firemné posedenie? Ak uprednostňujete súkromie a útulnú atmosféru naše BISTRO je ako stvorené pre VÁS! Naše priestory sú vhodné pre menšie pracovné kolektívy, cca 10 miest. Ponúkame tradične dobré a kvalitné jedlo, skvelé vínko, sladký dezert. Konkrétne menu Vám samozrejme spracujeme na mieru, podľa Vašich predstáv.  V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel.č, 0949 272 342  alebo nám napíšte na farmamarket1@gmail.com.


Ako TIP k vianočnej atmosfére ponúkame dobrú kapustnicu, pečené rebrá,
jaterníčky, klobásky ......a skvelú náladu pri kvalitnom vínku.

FARMAMARKET BISTRO

FARMAMARKET BISTRO

Vítame vás v našom útulnom BISTRE v centre Žiliny, ponúkame jedlá z našich poctivých potravín  s ktorými ste sa oboznámili v predajniach FARMAMARKETU!